SHOEI NEOTEC 2 MAT MAVİ KASK
SHOEI NEOTEC 2 MAT MAVİ KASK
SHOEI NEOTEC 2 MAT MAVİ KASK
SHOEI NEOTEC 2 MAT MAVİ KASK

SHOEI NEOTEC 2 MAT MAVİ KASK (stk-1000839)

Marka : SHOEI
Fiyat : ₺7.399,00(KDV Dahil)

Ürün Açıklaması Shoei Neotec 2 Kask

Shoei Neotec 2, çok başarılı Neotec'in halefidir. Eski Neotek, bugüne kadar mevcut olan en iyi modular kaskından biridir. Shoei güvenlik, havalandırma, yalıtım, vizör mekanizması ve büyük rahatlık konularında çeşitli ilerlemeler getiriyor.

Beyaz Kask'e rağmen, şüphelendiğiniz Neotec 2 basit bir güncellemeden çok daha fazlası. Shoei'den bekleyebileceğimiz gibi, bu kask yeniliklerle doludur. Neotec II, sistem kaskları için çıtayı daha da yukselti. Schuberth C4 Pro ve AGV Sportmodular dışında, Neotec digger kasklardan  3 adim ilerde. Peki bu sistemin kaskını bu kadar iyi yapan şey nedir? DOSTLAR MOTOR olarak, size iyi bir açıklama vermekten mutluluk duyarız. Bir göz atalım ...

Emniyet Shoei Neotec 2 Kask

Shoei, korumayı içeren herhangi bir şeyi kapatmak istemiyor gibi görünüyor. Helefi gibi, Neotec II'nin kabugu  Shoei'nin Advanced Integrated Matrix anlamına gelen son derece güçlü AIM materyalinden yapılmıştır. Basitçe söylemek gerekirse, bu üç farklı ölçek boyutunda üretmek için kullanılan bir cam elyafı kompozittir. Bu, sadece olcuye uyacak şekilde en küçük boyutlar için gereksiz malzemelerin kullanılmasını önler. 3 farklı ölçek, farklı ana boyutlara en uygun olan süper güvenli bir kask garanti eder.

Kask ayrıca çift yoğunluklu ve paslanmaz çelik mandallı şok emici bir kaplamaya sahiptir ve açık konumdayken çeneyi kilitleyebilirsiniz. EPS'nin iç kabuğu çift yoğunluğa sahiptir ve Neotec 2'ye rakipsiz bir güvenlik sağlayarak darbede serbest bırakılan kuvvetleri emer. Bir elle çalıştırılacak çenenin açılma mekanizması onu kullanıcı dostu kılar.

Shoei Neotec 2 Kask'in İzolasyonu

Tur sürücüleri ortalama modular kaskının ne kadar gürültülü olduğunu herkesten daha iyi biliyor. Eski Neotec'ten büyük bir değişiklik tamamen yenilenen ses yalıtımıdır. Shoei, Neotec 2'yi son derece sessiz bir kask takan rüzgar tünelinde test etti. Diğer şeylerin yanı sıra, astardaki Shoei'nin "Gürültü İzolatörleri" olarak adlandırdığı öğeler somut bir farktır. Bir diğer önemli gelişme, güneş siperliği çalışmasıyla hava girişinin tamamen ortadan kaldırılmasıdır. Bütün bunlar çok sessiz bir sürüş deneyimine katkıda bulunuyor.

Havalandırma Shoei Neotec 2 Kask

Hava girişleri onceline göre büyük bir fark var. Cene, alın ve arkadaki kismindaki yenilenen hava girişi ile Shoei havalandırmada büyük bir adım attı. Neotec II'nin önündeki havalandırma iç kısımdaki eldiven dostu panel ile kontrol ediliyor. Üstte akıllı bir sürgü ile üstteki havalandırmayı kontrol edersiniz. Her iki giriş de serin havayi onden, arkadakide sıcak havayı da arkadan tasir.

Shoei Neotec 2 Visor Ekleyici

Shoei her zaman çok karmaşık vizör mekanizmalarında öncü olmuştur. Ve yeni CNS-3 Vizor bunun kesinlikle kanıtı. Shoei'nin patentli sistemi ustaca çalışır. Vizör açılır açılmaz çene öne çıkar ve daha da önemlisi, tam terside kapanışta olur. Bu akıllı sistem vizörün kapanma mekanizmasının tamamen içine düşmesini ve olduğu gibi, kasanın içine emilmesini ve tamamen bir olmasını sağlar. Eski Neotek'te kısmen gördüğümüz bu eşsiz sistem daha da geliştirildi ve yeni Neotek 2'de kaskın içine tamamen entegre edildi. Bu, Shoei'nin yenilikçi gücünün güçlü bir örneğidir. Kask, sol taraftaki bir kaydırıcı ile kolayca çalıştırılan entegre bir güneşlike sahiptir. Güneş vizor pozisyonu kask kabuğuna güzelce gizlenerek tasarıma kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Ayrıca UV ışınlarına dayanıklı buhar önleyici Pinlock Lensli kask da geliyor. Akıllı ataşman sayesinde vizörün değiştirilmesi çok kolaydır.

İletişim / Bluetooth Shoei Neotec 2 Kask

Eski Neotec'te olduğu gibi, Neotec 2 için bir Sena SRL1 Bluetooth iletişim sistemi özel olarak geliştirilmiştir. Tek yapmanız gereken mikrofonu ve hoparlörleri kaskın önüne monte etmek. (bunun için özel olarak yapılmış bir teneffüs yapılmıştır). Kaskın yanındaki alt kenarda Sena Intercom modülünün tıklandığı kilit var. Bu, kask kabuğuna mükemmel şekilde entegre olmasını sağlar ve sinir bozucu gürültüye neden olmaz. Akü arkaya uygun girintiye monte edilmiştir.

iç astar Shoei Neotec 2 Kask

Neotec 2'nin çıkarılabilir ve yıkanabilir astarı da önemli bir yükseltme yapmıştır. Özellikle yukarıda belirtilen yanak yastığındaki "Gürültü İzolatörleri" önemli bir katkıdır. Bu nedenle akustik özellikler büyük ölçüde geliştirilmiştir. Genişletilmiş deri çırpma teli ve ekstra geniş çene kayışı kask içine istenmeyen hava girişini (ve dolayısıyla gürültüyü) en aza indirir. Komple iç kaplama, alt taraftaki havayı en aza indirir.

Özellikler Shoei Neotec 2 Kask

 

 

Kask tipi: : Fiberglas kompozit

Kabuğun malzemesi: Standart Pinlock anti-sis lensi ile geliştirilmiş CNS-3 dış vizör

Dış vizör: UV korumalı entegre güneşlik

İç vizör: UV korumalı entegre güneşlik

İletişim: Sena bluetooth için entegre hazırlık (dahil değildir)

Kapanış: çok sağlam Mikrometrik paslanmaz çelik mandal

İzolasyon: Gürültü İzolatörleri ve tamamen sıkıştırılmış astar

İç astar: çıkarılabilir ve yıkanabilir

Kask ölçeği: 3 boyutta geliyor

Havalandırma:

Kask yazın: Sistem kaskı

 

 

Havalandırma: cene bolumunde, üstte ve arkada tamamen yenilenmiş havalandırma